ימי הולדת

נכון. לא כל יום הולדת מצדיק אירוע מושקע. אבל גם אם מחליטים לעשות אירוע כזה – תקציבית אין סיבה להשתגע. בגורדו, תוכלו להפיק אירוע ארוחת ערב חגיגי ורשמי או מסיבת ריקודים משוחררת בתקציב שפוי.
אנו מודעים לכך שאירועי יום הולדת הם בדרך כלל אירועים עם כמויות אורחים קטנות יותר מאירועי ציון דרך אחרים ולכן ניתן ליצור אירוע המוגבל למתחם או שניים ופשוט – לחגוג!

רונן אבני מנהל האירועים

רונן – "שף" בהפקת אירועים, אחד מבעלי הבית וממקימי הגורדו. הוא כאן כדי להפיק לכם את האירוע על כל מרכיביו ולהפוך אתכם לאורחים חסרי דאגות. אין דבר שהוא לא יעשה על מנת להגיע למטרתו. החתונה, בפועל, הופכת להיות שלו. נשמע מצחיק? הזוי? בדקו את הביקורות הפזורות ברשת על עבודתו של רונן ותיווכחו בעצמכם.

איך תרצו לחגוג?

אירוע יום הולדת הוא האירוע ה"גמיש" ביותר. מדוע? כי הכל פתוח ובגדול ניתן לתת לו כל אופי שרק תרצו. בין אם זו מסיבת ריקודים או ארוחת ערב בעלת אופי יותר רשמי וגם פעילות ימית (גלישה, סאפ, תחרויות על החוף).
מה שבטוח, יהיה שמח, האורחים שלכם יעמדו מבחינתנו במקום הראשון ואתם, אתם תהיו כוכבי הערב.

ייחודיות וגמישות

אנו מודעים למחירים המופקעים הקיימים היום בשוק. זהו אינטרס עליון של צוות הגורדו לייצר את האירוע המוצלח ביותר הניתן – על פי תקציבכם, מוגבל ככל שיהיה.
מיקומו של הגורדו, על חוף ימה של תל אביב, ייחודי. הגורדו אינו עוד אולם אירועים, אלא מתחם אירועים מול הים במרכז תל אביב ולו חניה קרובה (חניון כיכר אתרים).

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

נגישות
X

חוגגים אירוע? קבלו עד 15% הנחה

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר במקום!

הצעת מחיר