חתונה על הים

להתחתן מול הים בתקציב שפוי! הגורדו ערוך להפיק את היום הכי חגיגי בתקציב שלכם. נמאס לכם מהצעות מחיר מוגזמות? הנה לכם הזדמנות להתחתן במרכז תל אביב במחיר שפוי. בהצעת המחיר שלכם לא תמצאו עלויות נסתרות. הכל, למעט צוות השירות (המשתנה על פי מספר האורחים) כלול והכל מול נוף המדהים של חוף גורדון והים התיכון הנראה מכל מקום במתחם. דעו שיש גם מתחם ממוזג ערוך ומוכן עם פירוטכניקה למסיבה בלתי נשכחת.

רונן אבני מנהל האירועים

רונן – "שף" בהפקת אירועים, אחד מבעלי הבית וממקימי הגורדו. הוא כאן כדי להפיק לכם את האירוע על כל מרכיביו ולהפוך אתכם לאורחים חסרי דאגות. אין דבר שהוא לא יעשה על מנת להגיע למטרתו. החתונה, בפועל, הופכת להיות שלו. נשמע מצחיק? הזוי? בדקו את הביקורות הפזורות ברשת על עבודתו של רונן ותיווכחו בעצמכם.

צוות השירות

מכירים את זה שבאים לחתונה וילדים חסרי מושג מגישים את האוכל? אצלנו זה לא יקרה. צוות האירועים בגורדו מושתת על מלצרי המסעדה. חבר'ה איכותיים, יוצאי צבא ששירות לקוחות אינו זר להם. כל אחד מאנשי הצוות מתודרך לתת שירות רגשי תוך דגש על זמינות לאורח ורובם ככולם עתירי ניסיון במתן שירות באירועים ומכירים את התפריט על בוריו. צווות השירות שלנו הוא בהחלט אחד היתרונות ומקורות הגאווה שלנו.

ייחודיות וגמישות

אנו מודעים למחירים המופקעים הקיימים היום בשוק החתונות. זהו אינטרס עליון של צוות הגורדו לייצר את האירוע המוצלח ביותר הניתן – על פי תקציבכם, מוגבל ככל שיהיה.
מיקומו של הגורדו, על חוף ימה של תל אביב, ייחודי. הגורדו אינו עוד אולם אירועים, אלא מתחם אירועים מול הים במרכז תל אביב ולו חניה קרובה (חניון כיכר אתרים).

מלאו את הפרטים ואנו ניצור קשר בהקדם

נגישות
X

השארת פרטים לנציג

נציגנו יחזור אליך עם הצעת מחיר משתלמת

להצעת מחיר