המסעדה

חופשה ללא כרטיס טיסה. הגורדו הוקמה בקיץ 2007 בחוף גורדון שבתל אביב על מנת לתת מענה לכל מי שחיפש אוכל משובח ושירות איכותי על חוף ימה של תל אביב. בחלוף עשור מאז הקמתה, שומר צוות המסעדה על עקרונות אלה.
לגורדו ניתן להגיע לנשנוש, לכוס קפה או קוקטייל מהירים ועד לארוחת שלוש מנות וקינוח. הכל לבחירתכם. מה שבטוח, מרגע שהתיישבתם לא יהיה לכם קל לעזוב את הנוף והאווירה. זה תפקידנו ואנחנו (בשיתוף פעולה מלא של הים התיכון) ממלאים אותו נאמנה.
במסעדה פזורות צורות ישיבה שונות: ספות לאונג', ישיבה על בר וישיבה לשולחנות כל זאת על מנת לתת את האפשרות לצאת לחופשה קטנה במהלך היום.

מה אוכלים?

לגורדו תפריט מגוון עליו אמון השף שלנו, אלכסנדר "סשה" צרצבדזה. התפריט נותן מענה לקהל המגוון של טיילת חוף תל אביב וכולל בתוכו, נישנושים, דגים, פירות ים ובשרים מובחרים, לצד פסטות, סלטים וכריכים מעולים.

התנתקות והתנקות

אחת המטרות שהגורדו שם לעצמו מתחילת הדרך, לפני יותר מעשור הוא להתנתק מהמולת העיר תל אביב, להתמזג קצת עם הטבע ולנקות את הראש והמחשבות מול נוף של ים.

מה שותים

בגורדו בר משקאות מקצועי המספק מגוון קוקטיילים ושייקים, אלכוהוליים ולא-אלכוהוליים, על בסיס פירות העונה כמו גם מגוון שמפניות ויינות בוטיק ישראלים. ניתן לשבת בגורדו לבירה קרה או קוקטייל של ערב.

נגישות
X

חוגגים אירוע? קבלו עד 15% הנחה

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר במקום!

הצעת מחיר