בת מצווה על הים

בת מצווה על הים

מילדות לבגרות במחיר שפוי! הגורדו ערוך להפיק את היום החגיגי של ילדכם על פי תקציב. לגורדו יש את כל מה שצריך על מנת לייצר אירוע בו גם הילדים וגם המבוגרים מרוצים. מדוע? כיוון שגורדו מחולק למתחמים. כך, ניתן לייצר אזור משחקייה שיעסיק את הילדים, בעוד המבוגרים יושבים בנוח במתחם ליד מבלי להרגיש את נוכחותם של עשרות ילדים שצועקים וצורחים מסביב. הנה לכם הזדמנות לחגוג במרכז תל אביב במחיר שפוי.

רונן אבני מנהל האירועים

רונן – "שף" בהפקת אירועים, אחד מבעלי הבית וממקימי הגורדו. הוא כאן כדי להפיק לכם את האירוע על כל מרכיביו ולהפוך אתכם לאורחים חסרי דאגות. אין דבר שהוא לא יעשה על מנת להגיע למטרתו. החתונה, בפועל, הופכת להיות שלו. נשמע מצחיק? הזוי? בדקו את הביקורות הפזורות ברשת על עבודתו של רונן ותיווכחו בעצמכם.

תכנים ופעילות לילדים

מכירים את זה שבאים לאירוע והילדים משועממים "ומשגעים" את ההורים? בגורדו זה לא יקרה. הקרבה לים מאפשרת פעילויות ים. לגורדו קשרים ענפים עם מועדוני גלישה בסביבה מה שמאפשר יצירת תוכן ימי במחיר שפוי. בנוסף, ניתן להקים משחקייה מגוונת לילדים (playstation, הוקי אוויר וכיוצ"ב) שתעסיקם או לחילופין לעשות מסיבת ריקודים עם DJ במתחם הממוזג.

ייחודיות וגמישות

אנו מודעים למחירים המופקעים הקיימים היום בשוק. זהו אינטרס עליון של צוות הגורדו לייצר את האירוע המוצלח ביותר הניתן – על פי תקציבכם, מוגבל ככל שיהיה.
מיקומו של הגורדו, על חוף ימה של תל אביב, ייחודי. הגורדו אינו עוד אולם אירועים, אלא מתחם אירועים מול הים במרכז תל אביב ולו חניה קרובה (חניון כיכר אתרים).

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

נגישות
X

חוגגים אירוע? קבלו עד 15% הנחה

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר במקום!

הצעת מחיר