ברית/ה בגורדו

ברוך הבא לעולם במחיר שפוי! נכון. אין דבר יותר מרגש מילד שבא לעולם. עם זאת, תקציבית אין סיבה להשתגע. אז איך עושים את זה נכון ויפה ובתקציב? לגורדו עצמו יש את כל מה שצריך על מנת לייצר אירוע קסום. הנה לכם הזדמנות לחגוג במרכז תל אביב במחיר שפוי ולהוציא את כל האורחים, צעירים כמבוגרים, מרוצים מול הנוף המדהים של חוף גורדון והים התיכון הנראה מכל מקום במתחם.

רונן אבני מנהל האירועים

רונן – "שף" בהפקת אירועים, אחד מבעלי הבית וממקימי הגורדו. הוא כאן כדי להפיק לכם את האירוע על כל מרכיביו ולהפוך אתכם לאורחים חסרי דאגות. אין דבר שהוא לא יעשה על מנת להגיע למטרתו. החתונה, בפועל, הופכת להיות שלו. נשמע מצחיק? הזוי? בדקו את הביקורות הפזורות ברשת על עבודתו של רונן ותיווכחו בעצמכם.

תכנים ופעילות לילדים

מכירים את זה שבאים לאירוע והילדים משועממים "ומשגעים" את ההורים? בגורדו זה לא יקרה. הקירבה לים מאפשרת פעילויות ים. לגורדו קשרים ענפים עם מועדוני גלישה בסביבה מה שמאפשר יצירת תוכן ימי במחיר שפוי. בנוסף, ניתן להקים משחקייה מגוונת לילדים (playstation, הוקי אוויר וכיוצ"ב) שתעסיקם או לחילופין לעשות מסיבת ריקודים עם DJ במתחם הממוזג או לחילופין להביא מפעיל לקטנטנים.

ייחודיות וגמישות

אנו מודעים למחירים המופקעים הקיימים היום בשוק. זהו אינטרס עליון של צוות הגורדו לייצר את האירוע המוצלח ביותר הניתן – על פי תקציבכם, מוגבל ככל שיהיה.
מיקומו של הגורדו, על חוף ימה של תל אביב, ייחודי. הגורדו אינו עוד אולם אירועים, אלא מתחם אירועים מול הים במרכז תל אביב ולו חניה קרובה (חניון כיכר אתרים).

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

נגישות
X

השארת פרטים לנציג

נציגנו יחזור אליך עם הצעת מחיר משתלמת

להצעת מחיר