בריתה על הים

בריתה על הים

ברוך הבא לעולם במחיר שפוי! נכון. אין דבר יותר מרגש מילד שבא לעולם. עם זאת, תקציבית אין סיבה להשתגע. אז איך עושים את זה נכון ויפה ובתקציב? לגורדו עצמו יש את כל מה שצריך על מנת לייצר אירוע קסום. הנה לכם הזדמנות לחגוג במרכז תל אביב במחיר שפוי ולהוציא את כל האורחים, צעירים כמבוגרים, מרוצים מול הנוף המדהים של חוף גורדון והים התיכון הנראה מכל מקום במתחם.

בריתה על הים

רונן אבני מנהל האירועים

רונן – "שף" בהפקת אירועים, אחד מבעלי הבית וממקימי הגורדו. הוא כאן כדי להפיק לכם את האירוע על כל מרכיביו ולהפוך אתכם לאורחים חסרי דאגות. אין דבר שהוא לא יעשה על מנת להגיע למטרתו. החתונה, בפועל, הופכת להיות שלו. נשמע מצחיק? הזוי? בדקו את הביקורות הפזורות ברשת על עבודתו של רונן ותיווכחו בעצמכם.

בריתה בתל אביב

תכנים ופעילות לילדים

מכירים את זה שבאים לאירוע והילדים משועממים "ומשגעים" את ההורים? בגורדו זה לא יקרה. הקירבה לים מאפשרת פעילויות ים. לגורדו קשרים ענפים עם מועדוני גלישה בסביבה מה שמאפשר יצירת תוכן ימי במחיר שפוי. בנוסף, ניתן להקים משחקייה מגוונת לילדים (playstation, הוקי אוויר וכיוצ"ב) שתעסיקם או לחילופין לעשות מסיבת ריקודים עם DJ במתחם הממוזג או לחילופין להביא מפעיל לקטנטנים.

בריתה מול הים

ייחודיות וגמישות

אנו מודעים למחירים המופקעים הקיימים היום בשוק. זהו אינטרס עליון של צוות הגורדו לייצר את האירוע המוצלח ביותר הניתן – על פי תקציבכם, מוגבל ככל שיהיה.
מיקומו של הגורדו, על חוף ימה של תל אביב, ייחודי. הגורדו אינו עוד אולם אירועים, אלא מתחם אירועים מול הים במרכז תל אביב ולו חניה קרובה (חניון כיכר אתרים).

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

נגישות
X

חוגגים אירוע? קבלו עד 15% הנחה

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר במקום!

הצעת מחיר