אירוע חברה בים
יום גיבוש לעובדים בים

אירוע עיסקי בגורדו

בגורדו תוכלו להוציא לפועל בדיוק את אירוע החברה עליו (הבוס שלכם ואתם…) חלמתם. בין אם זה כנס, הרצאה, מסיבת קוקטייל, אירוע מהנה ללקוחותיכם או יום גיבוש לצוות העובדים. מעבר לנוף המדהים של חוף גורדון והים התיכון הנראה מכל מקום במתחם, לגורדו תשתיות אודיו ווידאו המאפשרות הקרנה ו/או הרצאה. כמו כן, מגוון הריהוט הקיים יאפשר לכם לייצר מגוון סגנונות אירוע, מארוחת ערב רשמית ועד מסיבת קוקטייל קלילה.

רונן אבני מנהל האירועים

רונן – "שף" בהפקת אירועים, אחד מבעלי הבית וממקימי הגורדו. הוא כאן כדי להפיק לכם את האירוע על כל מרכיביו ולהפוך אתכם לאורחים חסרי דאגות. אין דבר שהוא לא יעשה על מנת להגיע למטרתו. החתונה, בפועל, הופכת להיות שלו. נשמע מצחיק? הזוי? בדקו את הביקורות הפזורות ברשת על עבודתו של רונן ותיווכחו בעצמכם.

הלקוחות שלנו

תתפלאו. אך בראייתנו, הלקוח שלנו אינו אתם, לא תהיו במקום הראשון אצלנו לעולם. האורחים שלכם עומדים אצלנו בראש סדר העדיפויות. זאת, מתוך התפיסה שכאשר האורחים שלכם מרוצים – אתם מרוצים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא חברות היי טק קטנות כמו סדטו, דה פולס, My Things, כמו גם חברות גדולות כמו Google, Facebook, Checkpoint, Yahoo UK, אוניברסיטת תל אביב, אמדוקס ואיסוזו-משאיות.

ייחודיות וגמישות

אנו מודעים למחירים המופקעים הקיימים היום בשוק האירועים. זהו אינטרס עליון של צוות הגורדו לייצר את האירוע המוצלח ביותר הניתן – על פי תקציבכם, מוגבל ככל שיהיה.
מיקומו של הגורדו, על חוף ימה של תל אביב, ייחודי. הגורדו אינו עוד אולם אירועים, אלא מתחם אירועים מול הים במרכז תל אביב ולו חניה קרובה (חניון כיכר אתרים).

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

נגישות
X

חוגגים אירוע? קבלו עד 15% הנחה

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר במקום!

הצעת מחיר