אירועים על הים בתל אביב
Go to חתונה על הים

חתונה על הים

Go to בר/בת מצווה

בר/בת מצווה

Go to ברית/בריתה

ברית/בריתה

Go to אירוע עיסקי

אירוע עיסקי

Go to ימי הולדת

ימי הולדת

Go to מסיבת ריקודים

מסיבת ריקודים

אירועים על הים בתל אביב 

– רק 32 צעדים מקו הים

 

כחלק מהחזון של גורדו, אנחנו שואפים ליצור עבורך את האירוע המושלם שיתאים לצרכים, לשאיפות ולציפיות הספציפיות שלך. מסיבה זו, אצלנו אין מוצרי מדף או אירועים מוכנים מראש, הדבר הקבוע היחידי הוא הנוף הטבעי המדהים בפיסת גן העדן שעלייה יתקיים האירוע.

 

אירועים על הים – בכל גודל

בגורדו קיימות תשתיות ווידאו וסאונד אשר ילוו את האירוע ויוודאו שכל האורחים שלך יוכלו ליהנות מכל חלק בו. נוסף על כך, ארבעת המפלסים ואפשרויות הריהוט המגוונות יאפשרו לך להתאים את סידורי הישיבה המושלמים עבור האורחים שלך מבלי להתפשר על גודל האירוע או להשקיע סכומי כסף החורגים מהתקציב שלך.

אירועים על הים

הצוות

ברק גוטמן

מנכ"ל
ברק, יליד 1974, ארה"ב. בוגר אוניברסיטת חיפה. ב15 השנה האחרונות הקים וניהל מספר ברים ומסעדות בתל אביב שהבולטים ביניהם "ועד הבית", "Golden Bar", "Blend", "The Lobby", יאמאס ואחרים. את הגורדו, אותו הוא מנהל משנת 2010, ייעד כמקום שפוי ואיכותי לברוח אליו על קו ימה של תל אביב.

רונן אבני

מנהל אירועים
רונן, יליד 1974, ישראל. בוגר המכללה למינהל. ממקימי הגורדו ומנהל האירועים בגורדו החל משנת 2012. רונן מנהל ביד רמה on floor את כלל האירועים בגורדו. החל מתכנון האירוע ובניית הקונספט ועד הפרט האחרון וניהול האירוע עצמו.

אלכס צרצבדזה

שף
ידוע בכינויו "סשה השמן" היות וחדוות הבישול שלו משתווה לחדוות האכילה. סשה החל דרכו בגיל 15 באולמות אירועים, למד בישול במכללת השף ועד במסעדות רבות כסו-שף וכשף. נשוי לאולסיה ואבא לולריה.

אלי אברהם

מנהל מסעדה
מנהל הגורדו. בוגר מכללת רידמן שם למד תזונה. אלי החל את עבודתו בגורדו כברמן בשנת 2007. ב7 השנים האחרונות אלי מנהל את המסעדה בדגש על שירות רגשי וזמין.

המלצות

צור קשר

נגישות
X

חוגגים אירוע? קבלו עד 15% הנחה

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר במקום!

הצעת מחיר